ورود

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
امروز: شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
دوشنبه, 26 فروردين 1398 ساعت 16:59

فراخوان دریافت سفارش کتاب لاتین برای خرید از سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

به اطلاع می‌رساند کتابخانه مرکزی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی مطابق روال هر ساله مبادرت به دریافت لیست الکترونیکی سفارشات کتاب لاتین از اعضای محترم هیئت علمی و دانشجویان گرامی تحصیلات تکمیلی به منظور خرید از سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می‌نماید. بدین منظور کتابخانه مرکزی پردیس فایل یکپارچه کتابهای عرضه شده توسط ناشران را بر روی وب سایت کتابخانه قرار داده است (لینک دسترسی به فایل یکپارچه کتابها). در فایل مذکور، می توان بر اساس موضوعی و یا ناشری خاص، کتابها را پالایش نمود.

خواهشمند است ضمن تاکید بیشتر بر انتخاب کتب جدید، برای سهولت در پردازش درخواست‌ها، اطلاعات کتاب‌های مورد نظر را در قالب از پیش طراحی شده‌ای که از این لینک قابل دریافت است، وارد نمایید و حتماً کد ISBN کتاب درخواستی را مرقوم فرمایید.

 هر يك از همكاران محترم حداكثر سه عنوان كتاب به ترتيب اولويت انتخاب و صرفاً از طريق مديريت محترم گروه به صورت اتوماسیونی به کارتابل ریاست کتابخانه ارسال نمایند.

  در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفاً با داخلی ۲۵۳ جهت برقراری ارتباط با سرکار خانم احمدی، کارشناس کتابهای لاتین کتابخانه تماس حاصل فرمایید.

 

مهلت ارسال سفارشات تا سه شنبه سوم اردیبهشت 1398